Koncert talentów

Opublikowano: 2023-06-23 09:21, Numer artykułu: 70047 , Autor: A.Podżerek

20 czerwca 2023 r. w gościnnych progach klubu 1 Pomorskiej Brygady Logistycznej „Logistyk” odbył się koncert pod tytułem „Nasze talenty” w wykonaniu dzieci i młodzieży uczestniczącej w zajęciach w Młodzieżowym Domu Kultury nr 3 w Zespole Szkół i Placówek nr jeden w Bydgoszczy. Na scenie zaprezentowały się zespoły taneczne FLAGGRO, IN AUT, DZIECIAKI, STARS oraz soliści studia wokalnego TRÓJKA i teatru ZA KULISAMI. Wśród występujących znalazły się również dzieci, których rodzice związani są z wojskiem.  Licznie zgormadzona publiczność gromko oklaskiwała prezentacje małych artystów, zwłaszcza tych, którzy byli na niej po raz pierwszy.  Serdecznie dziękujemy za możliwość występowania na prawdziwej scenie. Na zakończenie koncertu wręczone zostały nagrody i upominki ufundowane przez Radę rodziców dla wszystkich wykonawców. Bardzo dziękujemy osobom, które przyczyniły się do organizacji tego koncertu.  Na koncercie obecny był również Dyrektor ZSiP nr 1 oraz wicedyrektor Młodzieżowego Domu Kultury nr 3 pani Alicja Piątek- Smolińska oraz wicedyrektor SP 62 pani Aleksandra Kempińska. Koncert przygotowały: Pani Aleksandra Podżerek i Pani Agnieszka Garstecka.

Wszystkim życzymy miłych i słonecznych wakacji do zobaczenia we wrześniu.

1 [d]